12 So Kwi
21:00
12 So Kwi
23:55
Endless Moor & Synaisthesis w Underground Pub
-
Witchdoctor
- Pub Underground , Tarnowskie Góry
- METAL ROCK
SYNAISTHESIS
Zespół stworzony w 2008 roku, z założenia miał grać na pograniczu ciężkiego rocka i metalu z elementami progresji. Nazwa wywodzi się z greckiego i oznacza „równoczesne postrzeganie” – stan lub zdolność, w której doświadczenia jednego zmysłu (np. wzroku) wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów. Członkowie rozrzuceni są po całym śląsku z kwaterą główną w Zawierciu.
W trakcie koncertu zespół będzie promował swój pierwszy krążek "Narodziny", który będzie można zakupić w promocyjnej cenie.
Media
https://www.facebook.com/SYNAISTHESIS.zespol
https://www.youtube.com/user/synaisthesisband
ENDLESS MOOR
Początki zespołu sięgają wiosny 2023, ale to nie był początek... Nasze ścieżki przecinały się od dłuższego czasu. Tu jakieś wspólne koncerty z poprzednimi projektami, praca itp. Pełną parą ruszyliśmy we wrześniu 2023, gdy do składu dołączył brakujący, piąty element - Michał. Co gramy? Rock'n'roll... i tak też się prowadzimy. A tak serio to wypadkowa rocka, metalu, punka i... rapu. Można powiedzieć, że jesteśmy z Andrychowa. W styczniu 2024 sami wydaliśmy Epkę z trzema utworami pt. "1>4". We wrześniu 2024 zostaliśmy laureatami Nagrody Publiczności na przeglądzie Kęckie Noce Rockowe. 6 grudnia 2024 (kolejny raz sami) wydaliśmy epkę/pół-płytę z sześcioma utworami pt. "2 dawki szaraka".
Media:
https://www.facebook.com/EndlessMoor
www.youtube.com/@ENDLESSMOOR_PL
Partnerzy:
Muzyczna Otchłań
https://www.facebook.com/profile.php?id=100071099573181
Polska Muzyka Alternatywna
https://www.facebook.com/PolskaMuzykaalternatywna
Radio Elita Cafe
https://www.facebook.com/RadioElitaCafePL
Radio Bohema
https://www.facebook.com/profile.php?id=100062942994453
Stowarzyszenie Broda i Tatuaż
https://stowarzyszeniebit.pl
3 Winyle
https://www.facebook.com/3Winyle666
Radio Armageddon
https://www.facebook.com/radioarmageddon
Music Wolves
https://www.facebook.com/Music.Wolves666
Metal Boomer
https://www.facebook.com/MetalBumer
Kęckie Noce Rockowe
https://www.facebook.com/knr2018
Sound AREA
https://www.facebook.com/profile.php?id=61554125909995
Stary Metalowiec
https://www.facebook.com/StaryMetalowiec
Szarpidrut PL
https://www.facebook.com/Szarpidrutpl